Sabiedriskais projekts Nr.1
"Atbalsts Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļai "

 Tam, kurš palīdz citiem, palīdzēs citi.
/Svētais Gregorijs/

Biznesa un personīgās izaugsmes centrs "DEVOX" kopā ar treniņa procesa "Līderu Planēta" jauniešiem, vēlas teikt lielu Paldies visiem mūsu sadarbības partneriem par atsaucību un līdzdalību sabiedriskajā projektā. Kopīgiem spēkiem, saulainajā sestdienas dienā (2014.gada 5.aprīlī), mēs iepriecinājām vairāk kā 200 Bērnu slimnīcas bērnu un ārstu. Lūk, neliels mūsu atskats uz paveikto un piedzīvoto sabiedriskā projekta ietvaros.

Ideja par atbalsta sniegšanu Bērnu slimnīcas mazākajām sirsniņām, radās jau pirmajā dienā, kad jaunieši, treniņa procesa laikā, uzzināja par nepieciešamību veidot projektu, kas iepriecinātu citus cilvēkus un radītu pozitīvas emocijas - smaidu! Lai arī tika aplūkoti vairāki varianti, kā darīt labu, tomēr vienbalsīgi atbalsts Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas bērniem bija šī brīža prioritāte numur viens. Kopīgiem spēkiem jauniešu komanda iesaistījās idejas izstrādē un pasākuma veidošanā, lai tādējādi iepriecinātu bērnus un palīdzētu Bērnu slimnīcas fondam savākt nepieciešamos ziedojumus.

Nedaudz vairāk kā nedēļas laikā tika uzrunāti vairāki uzņēmumi, vairākas grupas un personas, kuras varētu atbalstīt jauniešu cēlo mērķi. Mēs bijām patīkami pārsteigti par uzņēmumu un cilvēku atsaucību, lai radītu smaidu un dāvātu pozitīvas emocijas citiem. Īsā laika posmā jauniešu idejai noticēja tādi uzņēmumi kā SIA "CIDO GRUPA", SIA "MEGO", SIA "ZVAIGZNE ABC", SIA "ANVOL", SIA "NP FOODS", SIA "DANONE", SIA "BALTIJAS BIROJU SERVISS", SIA "SALDOS", SIA "JĀNIS ROZE", SIA "MARKOL", SIA "MIKAS M", SIA "VIKTORIJA O". SIA "KOKAUDZĒTAVA BALTEZERS. Kopīgiem spēkiem tika nokomplektētas neaizmirstamas dāvanas (kopējā summa vairāk kā 2500 EUR), kas gan iepriecinātu, gan dāvātu enerģiju un ticību skaistajam.

Uzņēmumu atsaucība un sarūpētās dāvanas iedvesmoja jauniešus un viņu enerģija bija neaprakstāma. Vairāku dienu garumā jaunieši pēc skolas un citos brīvos brīžos veidoja pārsteigumus un gatavoja dāvanas, lai tās iepriecinātu un pārsteigtu bērnu sirsniņas.

Pēc aktīva darba "Līderu Planētas" jaunieši bija paveikuši visus nepieciešamos sagatavošanās darbus, lai dotos uz Bērnu slimnīcu. Paveiktais bija pārsteigums mums, jo sarūpēto dāvanu klāsts un apjoms bija tik liels, lai nogādātu visas dāvanas bija nepieciešamas vairākas mašīnas. 

Bija pienācis sestdienas rīts un "Līderu planētas" jaunieši vai kā viņi sevi dēvē "Smaidvedēji", jau no paša rīta bija gatavi doties ceļā. Pārbaudījuši vai ir paņemts viss nepieciešamais aprīkojums bērnu iesaistīšanai rotaļās, priekšnesumos un radošajās darbnīcās - krāsainais papīrs, zīmuļi, krītiņi, grāmatas, šķēres u.c., jaunieši nepacietībā gaidīja izbraukšanas brīdi.

Saules apspīdēti un pozitīvām emocijām uzlādēti mēs ieradāmies Bērnu slimnīcā - labo darbu diena varēja sākties.

Uzsmaidot fotogrāfam, mēs bijām gatavi sākt darīt to, ko tik ilgi bijām gaidījuši.

Mūsu ceļš sākās Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā, kur ar nepacietību mūs gaidīja bērni, viņu vecāki un apkalpojošais personāls. Skanot bērnu izvēlētai un tīkamai mūzikai, tika zīmētas nākotnes vīzijas, rakstīti novēlējumi un pateicības dakteriem, kā arī apgūtas žonglēšanas iemaņas un  prasme muzicēt. Gandrīz divas stundas mēs kopīgi baudījām viens otra kompāniju, dalījāmies priekā un smaidos. Ir grūti aprakstīt tās izjūtas, kas radās ik brīdi, kad mazās sirsniņas pasmaidīja, kad bērnu sejās parādījās smaids un laime par šo mirkli, ko mēs izdzīvojām kopā. Bērnu, vecāku un dakteru pavadīti mēs devāmies tālāk, tomēr nopakaļ dzirdamie vārdi "...paldies...mēs gaidīsim Jūs atkal ciemos... paldies Jums..." lika vēl un vēlreiz atgriezties un atvadīties ar laba vēlējumiem.

Iepriecinājuši mazākos, mēs turpinājām savu šīsdienas misiju iepriecināt pēc iespējas vairāk Bērnu slimnīcas bērnu un dakteru. Ņemot arvien jaunas dāvanas, mēs devāmies tālāk iepriecināt citu nodaļu bērnus. Mini koncerts, novēlējumi un prieka mirkļi tika dāvāti dažādu nodaļu bērniem un viņu vecākiem, kuri bija patīkami pārsteigti par šo notikumu. 
 Ja Tu vari to izsapņot - Tu vari to izdarīt.
/Volts Disnejs/

Arī mēs kopā ar mūsu Smaidvedējiem, ticam, ka tie sapņi un vīzijas, ko mēs kopā uzbūrām - piepildīsies un jau pavisam drīz mazās sirsniņas baudīs saules siltumu un priecāsies par pavasara skaistumu. Tomēr, lai šie sapņi un mērķi pēc iespējas ātrāk piepildītos, mēs kopīgi laidām sūtījumus visumam.
 Lūk, īss ieskats mūsu gaitās un projekta realizācijā. Iespējams, šī ir viena no skaistākajām un atmiņā paliekošākajām dienām mūsu un jauniešu mūžā, tādējādi mēs visi vēlamies teikt lielu PALDIES uzņēmumiem un viņu darbiniekiem, kuri mūs atbalstīja. Paldies, ka Jūs mums noticējāt, Paldies, ka Jūs esat tik atsaucīgi un pretimnākoši, Paldies, ka Jūs radāt prieku un smaidus citiem cilvēkiem.

 Vēlos Jūs informēt, ka, iespējams, arī pateicoties mūsu kopīgajam projektam ir savākta visa iztrūkstošā nauda Bērnu slimnīcas  Hematoonkoloģijas nodaļas remontam. Kopā mēs varam vairāk.

Kā skaists atgādinājums labiem darbiem un mūsu kopīgam ieguldījumam bērnu nākotnē, lai kalpo šis burvīgais krūms, ko kopīgiem spēkiem mēs iestādījām pie pašas ieejas Bērnu slimnīcā.

PALDIES!

 “Paldies”. Tie ir 7 burti. Mazs vārds. Bet dod tik daudz.
/Eliiin/ .