PALDIES JUMS...

Līderu Planētas komanda un jaunieši vēlas teikt lielu Paldies mūsu draugiem, sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kas ļāva šim pasākumam atstāt tik paliekošas atmiņas visu mūsu sirdīs:

Arī Jūs bijāt mūsu Sabiedriskā projekta pasākuma daļa un prieka avots! Līderu planētas, Bērnu slimnīcas pacientu un personāla vārdā sakām paldies:

 SIA "MIKAS M" - iepriecināja Bērnu slimnīcas dakterus ar gardajiem Aizkraukles zefīriem. Paldies mūsu dakteriem – Jūs neesat aizmirsti – mēs novērtējam Jūsu darbu un paveikto mūsu labā... PALDIES!

SIA "CIDO GRUPA" - iepriecināja mazās sirsniņas ar gardajiem smaidvedēju un enerģijas dzērieniem. Lūk, novēlējumi, kas kalpoja kā instrukcija dzērienam: „Čau! Lūk, es Tev pačukstēšu šī dzēriena noslēpumu. Ikviens, kurš nobauda šo padzērienu kļūst par smaidvedēju šajā pasaulē un dāva prieku un smaidus ikvienam pretimnācējam. Pievienojies mums un padari šo pasauli smaidiem bagātāku. :) SMAIDS RADA SMAIDU! :)”

SIA "MEGO" - iepriecināja mazās sirsniņas ar veselības dzērieniem, baloniem un dažādiem citiem pārsteigumiem. Pozitīvi uzlādēti jaunieši aktīvi sāka izmantot uzņēmuma sarūpētās dāvanas.

SIA "ZVAIGZNE ABC" - iepriecināja mazās sirsniņas ar dažādām bilžu, stāstu un uzdevumu grāmatām. Kā atzina bērnu vecāki – Paldies, tuvākās diena mums būs garantēta jauka un izglītojoša kopīga izklaide.

SIA "ANVOL" - iepriecināja mazās sirsniņas ar pasakaini skaistām rotaļlietām. Šīs mīlīgās rotaļlietas lika pasmaidīt gan pašām mazākajām sirsniņām, gan arī viņu vecākiem. Kā atzina kādas mazas meitenītes mamma – Mīļš Paldies, tagad arī mums slimnīcā būs līdzās draugs, ar kuru doties gultiņā un lūkotis sapnīšos.

SIA "NP FOODS" - iepriecināja mazās sirsniņas ar gardajiem Laimas saldumiem. Paldies par saldo prieka mirkli, ko Jūs mums dāvājāt šai grūtajā brīdī.

SIA "MARKOL" - iepriecināja gan mazās sirsniņas, gan slimnīcas personālu ar veldzējošo Zaķumuižas ūdeni. Lūk, noslēpums, ko mēs atklājām „Tikai nesaki nevienam, bet šis dzēriens ir burvju padzēriens, kas dod spēku, rada smaidu un piepilda Tevi pozitīvām emocijām. Mēs, "Līderu planētas" jaunieši vēlamies, lai arī Tu kopā ar mums baudi šo gardo dzērienu un radi smaidus pasaulē!”

SIA "JĀNIS ROZE" - iepriecināja mazās sirsniņas ar krāsojamajām un uzlīmju grāmatām. Bērni, vecāki un arī mēs bijām pārsteigti cik daudz krāšņu uzlīmju var būt vienā grāmatiņā. Tāda darbošanās mums patīk – atzina bērni, kuri jau aktīvi sāka krāsot un līmēt bildes.

SIA "DANONE" - iepriecināja mazās sirsniņas ar lielajiem dāvanu maisiem (jogurti, actimel, utt.). Dāvanu apjoms pārsteidza ne tikai Līderu Planētas jauniešus, jo bija nepieciešams papildus transports („busiņš”), lai to visu nogādātu bērniem, bet arī pašus bērnus un viņu vecākus – Paldies, par tik lielo un gardo veselības dāvanmaisu.

SIA "BALTIJAS BIROJU SERVISS" - iepriecināja mazās sirsniņas ar visu nepieciešamo kancelejas preču klāstu (zīmuļi, krītiņi, papīrs, utt.) – zīmēšanas, griešanas un līmēšanas prieki varēja sākties. Īsā laikā tapa burvīgi mākslas darbi, kas ilgi jo ilgi liks atminēties skaisto kopā būšanas prieku.

SIA "Viktorija O" - iepriecināja mazās sirsniņas dāvājot cerību laternas. Kopīgi mēs palaidām visumā cerību gaismu, gaismu, kas neļaus izgaist cerībai, ticībai un mīlestībai labajam.

SIA "KOKAUDZĒTAVA BALTEZERS" - iepriecināja visus Bērnu slimnīcas apmeklētājus dāvājot burvīgo krūmu. Šis krūms būs kā skaista atmiņa tam, cik brīnišķīgi ir darīt labu otram.

SIA "SALDOS" un SIA „DEVOX” – bija stabils atbalsts pasākuma norisei, tika sagādāts viss nepieciešamais un iztrūkstošais, lai mazās sirsniņas smaidītu un baudītu prieka mirkli kopā ar Līderu Planētas jauniešiem.

Īpašs PALDIES mūsu lieliskajiem, neatkārtojamajiem, pozitīvajiem, smaidīgajiem, talantīgajiem un visādi citādi viss viss viss viss vis LABĀKAJIEM  MUZIKANTIEM Rihardam Rudovičam un Aināram Eidonam! Jūs devāt šim pasākumam neaizmirstamu nokrāsu! PALDIES JUMS!

Īpašs Paldies mūsu DRAUGIEM:

SIA „PROMO PROJEKTS” – par mērķtiecību un gatavību realizēt vistrakākās un pārdrošākās idejas. Ar Jums strādāt ir pasakaini – lai cik traka nebūtu ideja, Jūs atradīsiet veidu kā to realizēt, lai tikai jauniešiem būtu smaids sejā! Paldies Kārlim Kandim un Annai Kandei

SIA „APLITEKTŪRA” – Paldies, ka spējāt mūsu projekta idejas vārdā negulēt pāris naktis, lai radītu kreatīvu un pasakaini skaistu Līderu Planētas logo. Paldies Rūtai Ķiplokai un Tomam Seisumam.

SIA „LIELA MUIŽA” – Paldies, Paldies un vēlreiz Paldies par Jūsu spēju ne tikai mūs paciest, bet arī radīt papildus smaidu un prieku visu sirdīs. Paldies saimniekam Jānim Grantiņam par enerģiju, pozitīvismu un talantu radīt svētkus!

Un, protams, Paldies Jeļenai Kudriņeckai, Santai Leibovičai un Anetei Grantiņai par saimnieču talantu. Mūsu vēderi ilgi atminēsies gardās brokastis, pusdienas un vakariņas, ko Jūs sarūpējāt mums.

Paldies visiem Jums kopā un katram individuāli par ieguldīto darbu, laiku un enerģiju, lai radītu arvien jaunus un jaunus Līderus, kuri padarīs pasauli skaistāku un smaidiem bagātāku!


 .