Atsauksmes...

Marta: „Pastāstīšu par to, kas priekš manis bija Līderu planēta un ko es par to visu domāju. Zināju, ka būs forši, ka iegūšu jaunus draugus, daudz ko iemācīšos. Bet, ka tas viss izvērsīsies tik superīgi, to es negaidīju. Šajā laikā, nepilnos divos mēnešos es iemācījos tik daudz ko jaunu un to, ko skolā es nekad neiemācītos. Es ieguvu draugus, kuri tik tiešām ir īsti draugi. Kuri vienmēr atbalstīs, kuri sniegs padomu, kuri tev uzticēsies. Es ieguvu zināšanas, kuras noderēs manam ceļam uz mērķiem, uz dzīvi kādu vienmēr esmu vēlējusies. Es iemācījos uzticēties citiem, ticēt pašai sev, saviem spēkiem. Es sapratu, cik daudz katram ir dots, sapratu lietas, kuras agrāk pat neiedomājos saprast.
Dzīve taču ir kā spēle. Jāatrod tikai īstā pieeja, īstais ceļš pa kuru spēlēt. Un es atradu šo ceļu. Ceļu uz laimi, mērķiem, ceļu uz sasniegumiem un panākumiem! Un tas viss pateicoties Līderu planētai. Paldies!”

Gunārs: Līderu planēta ir piedzīvojums, kas rada emocijas, kuras iekaļas pašas no sevis prātā, ķermenī un garā. Šo divu mēnešu laikā paveikts tik daudz un iegūts divtik, viss pozitīvā gaisotnē un laimīgu cilvēku klātbūtnē. Līderu planētu, nav iespējams aprakstīt, tas ir jāpiedzīvo, bet galvenokārt Līderu Planētā ir jāgrib piedalītiesjāgrib mainīt savu dzīvi uz pozitīvo pusi, jāgrib smaidīt, tādēļ tagad es smaidu. :) Kā gudrs cilvēks reiz teica: "Pa vecam vairs nevar, pa jaunam vēl neprot!" un Līderu Planētā - pa jaunam visu var iemācīties.

Poļina: „Līderu planētas projekts bija labākais manā dzīvē. Es daudz ko uzzināju, daudz ko iemācījos. Pirms Līderu planētas es biju pavisam cits cilvēks, es biju slinka, neuzticējos cilvēkiem,  nebiju tik pašpārliecināta kā tagad. Man tagad ir īsti draugi! Pats galvenais, tā bija nenovērtējama pieredze. Katra diena, ko es pavadīju nodarbībās, deva man kaut ko jaunu un kaut ko ļoti svarīgu. Pēc Līderu Planētas tu jutīsies tik brīvs, tik pašpārliecināts un tik savādāks nekā biji agrāk! Tu nepazīsi sevi, kurš bija vakar.  Liels paldies tiem, kuri piedalījās 1.Līderu planētā! Bez jums es nebūtu tas cilvēks, kas es esmu tagad!!!”

Kapteinis Kristiāna: „Kas priekš manis bija Līderu Planēta? Tas bija vienreizējs piedzīvojums, kura laikā es iepazinu spēcīgus jauniešus, atradu savu turpmāko DZĪVES STRATĒĢIJU, izvirzīju ambiciozus mērķus, ieguvu motivāciju, izpratu savas dzīves lielākās VĒRTĪBAS un kļuvu par vienas stipras, gudras, pozitīvas, mērķtiecīgas, uzņēmīgas un īpašas KOMANDAS dalībnieci. Es ar gandarījuma sajūtu sirdī varu teikt, ka esmu viena no SMAIDVEDĒJU komandas. Priekš savas pašizaugsmes tas viennozīmīgi bija labākais, kas ar mani ir noticis manu 20 gadu laikā.”

Jūlija: "Līderu planēta sniedz iespējas pilnveidoties - Tu iegūsti daudz jaunu zināšanu un prasmju, kuras praktiskos treniņos spēj izprast uz visiem 100%. Tu tās ne tikai izproti, bet sāc pielietot savā ikdienā, tādējādi mainoties, Tu maini arī pasauli ap sevi. Man Līderu Planēta ļāva satikt jaunus draugus un gūt daudz pozitīvu un skaistu emociju. Es gribu pateikt Paldies savai komandai par kopā piedzīvoto. "Streičos" un virvju kursā piedzīvotais paliks ilgi manā atmiņā!"

Selma: "Es piedalījos ''Līderu planētas'' pirmajā projektā. Šīs nedēļas, ko pavadīju kopā ar savu komandu, priekš manis bija kaut kas jauns un nepieredzēts. Piedzīvotais man bija liels izaicinājums un pārbaudījums. Visvairāk man patika, ka katrs modulis bija kaut kas vairāk par iepriekšējo. Tajos varēja labāk iepazīt sevi un pārējo komandu. Tas mūs satuvināja un padarīja par labākajiem komandas biedriem uz pasaules. Nu mēs esam arī ļoti labi draugi. "Līderu planēta'' kaut kādā mistiskā veidā palīdzēja saprast, kas es esmu un, ko vēlos no nākotnes. Tā bija kā mana otra ģimene. Atceros tos brīžus, kad beidzās viens modulis un jau gribējās nākamo, bet līdz tam bija jāgaida kāda nedēļa, ja ne vairāk, un tad likās, ka tas viss tik ātri paskrien. Pēdējā modulī pat nevēlējos iziet ārā. Tas bija lielisks piedzīvojums, kuru es pilnīgi noteikti vēlos atkārtot! "

Edžus: "Man līderu planēta noteikti bija viens liels piedzīvojums. Ar šīs apmācības palīdzību es apguvu jaunas zināšanas precīzu mērķu nostādīšanai un guvu svarīgu piemēru, kā dzīvot pozitīvi. Treneri, vadītāji ir vienkārši lieliski cilvēki, neatkārtojami pozitīvi, sirsnīgi un mīļi! Pats galvenais - tieši viņi iemācīs arī Tev būt maksimāli lieliskam!"

Kapteinis Dainis: "Tas ir ļoti vērtīgs treniņš, lai aizdomātos par savu dzīvi - par sasniegto un vēl darāmo. Divu mēnešu laikā, Tu kļūsti par tādu personību, par kādu iepriekš vēl tikai sapņoji - Tu sper platus soļus pretim mērķiem, kuri agrāk likās neaizsniedzami, Tu piepildi savu ikdienu ar smaidu, draugiem un pozitīvām emocijām. Tas ir lieliski!
Divu mēnešu laikā Tu izdzīvo tādu notikumu daudzveidību, ka emocijas un atmiņas Tev paliks ilgam laikam. Prieka un pozitīvu emociju radīšana Bērnu Slimnīcas mazākajām sirsniņām, komandas darba izzināšana virvju kursā, kreativitāte un mērķtiecība "streičos", bet ceturtais modulis, tas vienkārši „norauj jumtu”!
Man kā kapteinim ir prieks, ka mēs kā komanda izvirzījām ambiciozus mērķus un darījām visu, lai tos sasniegtu. Ir uzlabotas sekmes skolā, uzsākts veselīgs un sportisks dzīves veids, pilnveidota komunikācija ar vecākiem, draugiem - kāds atmeta smēķēšanu, kāds uzsāka sevis pilnveidošanu, kāds spēra soli pretim savai darba karjerai u.c. Jaunieši pierādīja, ka viņos ir lielas ambīcijas un spēks tās sasniegt. Līderu planētā dzima jauni līderi, kuri sasniegs lielas virsotnes savās dzīvēs!"


 .